Usługi finansowe i bankowe stają się obecnie coraz bardziej nowoczesne. Dostosowanie ich do potrzeb współczesnego klienta sprawia, ze charakteryzuje je nie tylko wysoka jakość, ale też łatwa dostępność, mobilność i bezpieczeństwo. Bankowość uwzględnia zróżnicowane potrzeby klientów, w związku z czym w ofertach znajdziemy oferty dostosowane do klienta indywidualnego, do firm, a także dla określonych grup zawodowych (między innymi: studenci, wolne zawody).
W zależności od naszych możliwości i potrzeb możemy wybierać spośród kilkunastu opcji rachunków bankowych, kart bankowych, kredytów, inwestycji (lokaty, fundusze) a także ubezpieczeń.
Dodatkowo standardem stała się już bezpłatna możliwość założenia i prowadzenia bankowych kont internetowych, niezwykle ułatwiających i usprawniających zarządzanie finansami. Dają one dostęp do środków finansowych i innych usług banku przez internet, przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Z wielu rozwiązań korzystamy bezpłatnie, jak: przelewy krajowe i zagraniczne, powiadomienia o transakcjach mailem lu SMS-em, wypłaty gotówkowe z bankomatów.