Prostotą ludzkiego życia jest fakt że człowiek rodzi się a potem umiera.
Często zadajemy sobie pytania: po co mam to robić ? co mi z tego? Zdajemy sobie od samego początku istnienia że i tak czeka nas koniec czyli śmierć. Ale to nie o to tu chodzi. Nie po to człowiek żyje, nie po to się rodzi by myśleć o własnym końcu. Sam jak żyje miałem podobnie. Nie miałem motywacji ani chęci do działania. Myśl o tym że wszystko po swojej śmierci stracę nie dawała mi spokoju. Przez kilka dobrych lat żyłem pusty. Robiłem co trzeba chodziłem do pracy, żyłem, zarabiałem. Ale co to było za życie, życie bez celu i sensu. Pewnego dnia uświadomiłem sobie jak wielkie znaczenie ma to kim jestem co robię kim być mogę. Uświadomiłem sobie że rozwój osobisty cele i marzenia które podświadomie wiedziałem że się nie spełnią są realne.

 

Postanowiłem zmienić swoje podejście do życia. Zacząłem dużo czytać, poszedłem na siłownię oraz ukończyłem wiele kursów i szkoleń które wydawały mi się totalnie zbędne. Starałem się poznać każdą dziedzinę nauki, wiedzy, techniki. Nie minęło 3 lata od tego czasu jak wpadłem na pomysł na biznes. Początki były trudne lecz przez pokonywanie trudności w życiu i wytyczanie sobie coraz to trudniejszych celów udało mi się osiągnąć powalający sukces. Stałem się bogaty, dużo ludzi brało ze mnie przykład i uważało za osobę nadzwyczajną. A jeszcze kilka lat temu sam uważałem się za zwykłego szarego człeka. Dzięki temu odkryłem sposób na życie bez zamartwianiem się nad własnym końcem. A oto i złoty środek: Nigdy nie mów sobie że czegoś nie dasz rady bo dasz.
Pamiętaj że żyjesz dla siebie. Rób co musisz i pamiętaj o własnym rozwoju. To że masz pracę, dom, samochód nie oznacza że masz na tym zakończy. Dbaj o swoje ciało i umysł, rozwijaj się ucz się. Cały czas idź do przodu, nie stój w miejscu a już na pewno nie cofaj się do tyłu.

Interesujesz się marketingiem w Internecie? Sprawdź ofertę szkolenia SEO i przebranżowij się już dziś z pomocą –  https://www.4rtweb.pl